Vianočné stromčeky

Kulla, záhradné centrum Vám prináša ako každý rok všetko, čo potrebujete na Vianoce. Keďže symbolom Vianoc je  neodmysliteľne stromček, preto tie najkrajšie v celej Bratislave nájdete práve u nás!
   Exkluzívne priamo z Dánka ich pre Vás privážame už niekoľko rokov a páčia sa Vám rovnako ako nám. Dovoz stromčekov v rámci Bratislavy a blízkeho okolia do celkovej výšky 6m zabezpečujeme taktiež my. Pre tých čo preferujú umelý stromček, ponúkame široký výber z rôznych druhov, výškach a prevedeniach umelých stromčekov. Na predajni Vás čakajú priamo aj ukážky rozložených, ozdobených stromčekov, ktorými Vás môžeme nielen inšpirovať ako si ich ozdobiť, ale môžete si ozdoby priamo zvesiť z vianočného stromčeka.
Aranžujete si vlastné Vianoce ? V tom prípade Vás určite poteší ponuka rezanej čečiny, rôzne prírodné materiály, adventné sviečky a rôzne vianočné gule – plastové, zo skla či ručne maľované priamo u nás na Slovensku.
    V našom záhradnom centre si viete zakúpiť aj živého kapra podľa vlastného výberu, ozdoby, dekorácie a mnoho rôznych nápadov na darčeky pre Vašich či už blízkych, alebo maličkosti pre priateľov.
U nás si vyberie každý! Vaša Kulla.

Objednať stromček:  +421 2 3301 4441-2  kulla@kulla.eu